עורך דין ביטוח סיעודי לתביעות סיעוד

בשנים האחרונות התפתחה מודעות ערה לצורך בביטוח סיעודי. ביטוחים סיעודיים נעשים על ידי ילדים להוריהם וכן רבים אחרים עבור עצמם, החרדים מאותו יום בו יזדקקו לעזרת הזולת שספק אם תימצא. אך אליה וקוץ בה. על פי רוב, אדם צעיר עדיין אינו רואה בעיני רוחו וקשה לו לדמיין כיצד ייראה הוא כסיעודי כך שהדבר נראה לו רחוק עד כדי קושי בשכנוע בצורך בביטוח סיעודי. יוצא איפוא ואך טבעי הוא, שהמודעות קיימת בעיקר אצל הקשישים והזקנים ואכן רבים מאלה מצטרפים לביטוח סיעודי במסגרת תוכניות רבות ומגוונות.

תביעה באמצעות עורך דין ביטוח סיעודי

חשוב לציין, כי בכל המקרים חברות הביטוח הן המבצעות ביטוחים אלו. דא עקא, שבמקרים רבים מוצאים אנו אנשים תמימים וישרים אשר שוכנעו על ידי אנשי ביטוח וסוכנים למיניהם, אם ע"י ביקורי בית ואם בטלפון, להצטרף לביטוחים אלו, תוך שהתשלומים מבוצעים כסידרם במשך שנים רבות.

להתייעצות עם עו"ד ביטוח סיעודי מטעם משרדנו השאירו פנייה באתר

קשיים מול חברות הביטוח

והנה ביום פקודה, כשקורה מקרה הביטוח, שולפות חברות הביטוח שפן מן הכובע ובאמצעות טיעונים פסבדו ביטוחיים מתנערות הן מחובתן לשלם. הנסיון מראה כי הסיבה השכיחה בפי המבטחות היא "העדר גילוי", כלומר המבוטח לא הצהיר על בעיות רפואיות קודמות. בעניין זה עצה אחת לכל הנתקלים בתירוץ זה מצד מבטח, לא לוותר כלל וכלל.

סיוע בתביעת ביטוח סיעודי

מבלי להיכנס לנפתולי הטיעונים המשפטיים הסבוכים, יצוין רק כי במרבית המקרים ניתן להתמודד בהצלחה רבה עם סירוב מצד המבטח לשלם את הפיצוי. כמובן לצורך כך יש להיעזר בשירותי עורך דין מיומן אשר לבטח ידע להגן על זכויותיו של המבוטח.

למשרדנו ניסיון רב בתביעות ביטוח סיעודי, לרבות ניהול תביעות וייצוג בבתי משפט. במידה ותהיה מעוניין, תוכל לפנות למשרדנו עוד היום ועורך דין ביטוח סיעודי יבחן את זכויותיך וייאבק במידת הצורך על מנת שתקבל יותר!

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור