נכות מתאונה בפוליסה

במקרים רבים, לאחר אירוע תאונתי כזה או אחר, נגרמת לנפגע נכות כתוצאה מהאירוע, ולעיתים אף נותרת נכות בשיעור גבוה. במקרים אלו, הנפגע נזקק לקבלת טיפולים רפואיים שלעיתים עלותם גבוהה, טיפולים אשר לא תמיד מכוסים על ידי קופות החולים או המוסד לביטוח לאומי. בנוסף לכך, במקרים רבים, כתוצאה מהנכות מאבד הנפגע את יכולתו להשתכר, ומהר מאוד מוצא עצמו מחוץ למעגל העבודה.
ביטוח נכות מתאונה הינו ביטוח המעניק פיצוי כספי חד פעמי למבוטח אשר נפגע בתאונה ונגרמה לו נכות כתוצאה מכך.מטרתו של ביטוח זה הינה להבטיח תשלום נוסף למבוטח במקרה של תאונה אשר גרמה לו לנכות מלאה או חלקית.

פתרונות מוצעים

חברות הביטוח מציעות פוליסות ביטוח שונות ומגוונות המכילות רכיב של נכות מתאונה, ולכן חשוב מאוד לשים לב להגדרת "הנכות" בפוליסה, מהו גובה הפיצוי המשתלם במקרה של  אירוע תאונתי, מהו גובה הפרמיה שהמבוטח משלם וכיו"ב.

קשיים מול חברות הביטוח

בעת קרות מקרה הביטוח, מנסות חברות הביטוח לעשות כל שביכולתן על מנת להתחמק מתשלום תגמולי הביטוח למבוטח, ומנמקות את החלטותיהן בתירוצים שונים ומשונים. לעיתים, תירוצים אלו אינם מבוססים דיים, ולעיתים אף מנסות חברות הביטוח ליתן פרשנות בלתי סבירה להגדרות שונות בפוליסה, תוך ניסיונן לנצל את חוסר הידע של המבוטח, אשר לרוב אינו בקיא בנבכי הפוליסה על הגדרותיה הרבות והשונות.

סיוע של עורך דין מנוסה

על כן, באם חברת הביטוח דחתה תביעתך לקבלת תגמולי ביטוח בגין נכות מתאונה, או שמשלמת לך פחות מהנדרש, אל תתייאש! מומלץ לך לפנות לעורך דין מקצועי, מנוסה ובקיא בתחום הביטוח על בוריו.
מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

    ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור

    דילוג לתוכן