זכאות לפנסיית נכות

מאת:

מה הם התנאים לקבלת פנסיית נכות: איך בעזרת גורם מקצועי תממשו את הזכויות שלכם

פנסיית נכות הנה פנסיה בקנה מידה מועדף המסופקת לנכים מוצהרים אשר הוכרו על ידי הביטוח הלאומי. אם חלקכם בדקו את תכנית הפנסיה שלכם בעבודה, ודאי נוכחתם לדעת שחברת הפנסיה שלכם מציעה מחשבון פנסיה: מחשבון בו ניתן לחשב מה יהיה גובה הפנסיה המופרשת בהינתן שאנו נכים. מסלולים דומים יש גם עבור אלו המקבלים קצבאות שאירים. פנסיית נכות היא פנסיה אשר התבקשה על ידכם – כנכים מחברת הביטוח המפרישה עבורכם לפנסיה, ומומשה על ידיה הלכה למעשה. למותר לציין כי על מנת שהתכנית הפנסיונית שלכם תהווה פנסיית נכות מוכרת, אתם צריכים להגיע למצב בו אתם מקבלים קצבת נכות מהביטוח הלאומי.

 

פנסיית נכות במסלול הפנסיוני שלכם מחייבת הכרה על ידי ביטוח לאומי

ההכרה היא בכם – כאזרחים נכים. לצערנו, לא כל מי שנפגע קשה או נפצע באופן חמור גם יקבל קצבת נכות. הביטוח הלאומי מאד מחמיר כיום עם אזרחים, וניתן לומר באופן כמעט ודאי שעל מנת לעבור משוכה זו ולזכות בהכרה כנכה, עליכם לחבור לעורך דין שתחום התמחותו הוא ביטוח לאומי.

 

אל תנסו להגיע למצב של פנסיית נכות לבד: אם החלטתם להוביל מהלך, פנו לעו"ד

מאוד מפתה לחשוב שאם אתם מגיעים כל בוקר לעבודה פצועים וחבולים, זה גם יאפשר לכם פנסיית נכות. ניתן לחשוב כבר עכשיו על קושיות מעניינות שיישאלו על ידי פקידי הביטוח הלאומי בוועדה, אשר עשויות להפיל אתכם מבחינה משפטית, עד כדי קושי מהותי עבור עורך דינכם להביא לתיקון המעוות. הם יכולים לשאול, למשל, כיצד אתם עובדים אם אתם סבורים שאתם נכים? האם תוכלו להוכיח שעל אף עבודתכם פחת כושר ההכנסה שלכם ב- 50%? בכלל, האם תסכימו לעבור בדיקת רופא שיקבע שיש לכם בכלל אחוזי נכות? כל מענה לשאלות הללו לבד, וכל הסכמה מצדכם להיבדק בלי הדרכה מקדימה של עורך דין – דינם הכשלה מידית עבורכם והסגרת פרטים שיהיה קשה לתקן ולהפוך אותם ככאלו המשחקים לטובתכם. לכן, רצונכם להוביל מהלך לקבלת פנסיית נכות הוא מבורך – אבל רק עם עורך דין.

 

מצבכם ייבדק משפטית ורפואית: מסקנות יוסקו לגבי סוג התביעה הנדרשת לכם

במשרד עורכי הדין, איננו מבטיחים קצבת נכות ובהמשך – פנסיית נכות לכל אחד. אנו נבחן את מצבכם ונסיק כיצד היה הביטוח הלאומי מתייחס אליו. אל דאגה, אנחנו לא מתנהגים כמו הפקידים, משום שאנו רוצים בטובתכם. לכן, לא נערוך מולכם פגישה של 5 דקות ונשחרר אתכם הביתה, אלא נחקור לעומק את המסמכים המשפטיים והרפואיים שלכם, את הנסיבות שהובילו לפציעה או לפגיעה בכם, ונגבש חוות דעת רפואית מקצועית, אשר על בסיסה יוחלט האם יש לכם סיכוי לקבל קצבת נכות מביטוח לאומי, שתוביל אל פנסיית נכות מחברת הביטוח. אם אין סיכוי כזה, ייבדקו ערוצי תביעה אחרים כגון תביעת דמי תאונה או דמי פגיעה מביטוח לאומי.

 

אתר הביטוח המקיף בהובלת עו"ד דוד סער: יעוץ וליווי משפטי בנושא פנסיית נכות

עו"ד דוד סער מעסיק באתר הביטוח המקיף את מיטב עורכי הדין העוסקים בסוגיות ביטוח – הן ברמת חברות הביטוח הפרטיות והן ברמת הביטוח הלאומי. הם בקיאים היטב בכל הדינים והסייגים של מוסדות אלו ויספקו לך ייעוץ מלא בנושא קבלת הכרות מהם בנושאי קצבאות ופנסיות מיוחדות עבור נכים. הייעוץ יכלול מעקב אחר מסמכים רפואיים ומשפטיים שונים וחילוץ כתב תביעה ישים אשר תוכנו יתקבל לטובתך בסבירות גבוהה ביותר.

פנו לאתר הביטוח המקיף בנושא קצבאות נכות מביטוח לאומי והכרה מסוג פנסיית נכות בחסכונכם!

 

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

    ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור

    דילוג לתוכן