ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח אשר במסגרתו ניתן פיצוי כספי חד פעמי ע"פ סכום ביטוח שהוסכם מראש, במקרה של מחלות או אירועים רפואיים חמורים שאירעו למבוטח, המנויים בפוליסת הביטוח. ביטוח זה בא לענות על הצורך הכספי בכיסוי הוצאות רפואיות או הוצאות אחרות שנגרמו עקב מצבו הרפואי של המבוטח.

כיסוי הפוליסות

מרבית פוליסות הביטוח מכסות מחלות כגון סרטן מסוגים מסוימים, התקפי לב קשים, איידס (כתוצאה מעירוי דם נגוע), אלצהיימר, פרקינסון, אובדן גפיים ועוד כיו"ב. בביטוח מחלות קשות קיימת בדרך כלל "תקופת אכשרה" בת מספר שבועות או חודשים, הקובעת כי רק בחלוף תקופה זו נכנס הכיסוי הביטוחי לתוקף. הפרמיה לביטוח מחלות קשות אינה אחידה לכל המבוטחים, והיא נקבעת בהתאם למספר פרמטרים המאפיינים את המבוטח, כגון: גיל, מצב בריאותי, מעשן או לא מעשן וכיו"ב.

קשיים מול חברות הביטוח

לכאורה, חברות הביטוח מבטיחות למבוטחיהם יציבות כלכלית בזמנים הקשים ביותר בעת התגלות מחלה קשה, אולם במקרים רבים, ברגע האמת, במקום לרכז את עיקר המאבק וההתמודדות עם המחלה הקשה, מוצאים עצמם המבוטחים נלחמים על זכויותיהם הכספיות מול חברות הביטוח, אשר מנסות בדרך זו או אחרת להתחמק מתשלום.

סיוע של עורך דין מנוסה

על כן, באם חברת הביטוח דחתה את תביעתך לתשלום תגמולי הביטוח, מומלץ לך לפנות לעורך דין מנוסה ובקיא בתחום הביטוח ובנבכי הפוליסות על הגדרותיהן השונות, על מנת שזה יבטיח את קיום מלוא זכויותיך.   במידה ותהיה מעוניין, תוכל לפנות למשרדנו לתיאום פגישת ייעוץ ונשמח לסייע לך!
מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

    ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור

    דילוג לתוכן