עורך דין תאונות דרכים

ניתנת לכם בזאת הזדמנות מיוחדת להערכת גובה הפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בתאונת הדרכים שנגרמה לכם עורך דין תאונות דרכים מקצועי ממתין ומעוניין להעניק לכם סיוע. העריכו את הפיצוי הכספי אותו תוכלו לקבל עקב תאונת דרכים. בנוסף, בחלק זה של האתר, תוכל אתה, הנפגע בתאונת דרכים, לקבל את המידע הדרוש לך בכל הקשור לתאונת הדרכים, למי לפנות וכיצד יש לפעול לצורך קבלת פיצוי מרבי בגין הנזק שנגרם לך.

עורכי דין תאונות דרכים במשרדינו

משרד עורכי דין דוד סער, עוסק רבות בתביעות תאונות דרכים, לרבות תאונות דרכים קשות, עריכת תחשיבי נזק במקרי מוות ופציעות קשות.
בצוות המשרד נמנים רופא וכלכלן.

ידוע לכל כי תאונות דרכים הפכו ל"מכת מדינה". מדי יום שומעים אנו בחדשות על תאונות דרכים שאירעו ברחבי המדינה, ולצערנו אין להן סוף.

חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין תאונות דרכים מומלץ ומקצועי סמוך ככל האפשר לתאונת הדרכים, אשר יוכל להדריך ולכוון את הנפגע, על מנת להימנע מטעויות בהתנהלות מול חברת הביטוח, דבר אשר יכול להגדיל בצורה משמעותית את סכום הפיצוי.

  • עורכי הדין תאונות דרכים במשרדנו הינם בעלי ניסיון וידע רב בתחום דיני הנזיקין בכלל ובכל עניין תאונות דרכים בפרט כולל ניהול משא ומתן שוטף מול חברות הביטוח, ייצוג בערכאות השונות של בתי המשפט.
  • עו"ד דוד סער וחלק מצוותו הינם בוגרי מדעי הכלכלה והמדעים המדויקים, וככאלה אמונים על חישובי נזק מורכבים ומסובכים ככל שיהיו.

עורך דין תאונת דרכים - חשוב לדעת - חוק הפיצויים!

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ("חוק הפיצויים") נחקק כחוק סוציאלי, שמטרתו לענות על מציאות זו, ולפצות את רוב רובם של נפגעי תאונות הדרכים.

למרבה הצער, ציבור הנפגעים בתאונות דרכים נתקל בקושי להבין את ניסוח החוק על סעיפיו הרבים ועל התקנות שהוצאו מכוחו, כאשר על החוק והתקנות יש להוסיף עוד מאות פסקי דין אשר מתעדכנים חדשות לבקרים.

יוצא אפוא, כי הנפגע בתאונת דרכים עומד במצב של בלבול וחוסר אונים, ולכך יש להוסיף את עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לו.

להתייעצות עם עו"ד תאונות דרכים השאירו לנו פניה עוד היום או צרו עמנו קשר טלפוני.

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור