רבים וטובים אינם מרגישים שהם מקבלים יחס הוגן והולם מצדם של הבנקים, אבל במקרים מסוימים, כדוגמת מצבים של גביית עמלות גבוהות מדיי ללא מסירת מידע ללקוח, עצירת קו אשראי שלא כדין ועוד – עשויה להיות עילה לתביעה.

אל תתנו לבנקים לרמות ולנצל אתכם – פנו לעורך דין בנקים לסיוע משפטי, על מנת לתבוע את המגיע לכם, ולקבל את הפיצויים המקסימליים המעוגנים בחוק על כל נזק שנגרם לכם בגין התנהלות לא ראויה ובלתי חוקית של הבנק.

לבדיקת סיכויי תביעתכם חייגו לעורך הדין עכשיו -> 073-7581885

הבנק אינו עוד חברה מסחרית רגילה, אלא גוף ציבורי שלו אחריות כבדה וחובת אמון כלפי לקוחותיו, המעוגנת בחוק ובפסיקות רבות ושפע תקדימים משפטיים. לאור היותה של חובת האמון כלפי לקוחותיו של הבנק חורגת בהרבה מזו שמחייבת כל נותן שירות אחר, הוא נתון לחוקי המשפט הציבורי, ומרבית השופטים מתייחסים לכך באופן המחמיר ביותר, על מנת להגן על האינטרסים של האזרח הקטן מולו. בין היתר, נדרשים הבנקים להימנע מהטעיית לקוחותיהם למטרות רווח ולהזהיר כל לקוח באופן יזום במידה והוא עומד לבצע פעולה שעלולה לסכן אותו מבחינה כלכלית. בנוסף, נאסר עליהם להציע ללקוחותיהם מהלכים פיננסיים שמשחקים לטובת רווחי הבנק, אלא אם צוין במפורש בפני כל לקוח שהבנק הוא בעל עניין בסוגיה.

באלו מקרים ניתן להגיש תביעה נגד הבנק

בכל מקרה בו אתם מרגישים שהבנק לא נהג בכם באופן צודק והולם. ניתן לגשת לקבלת ייעוץ משפטי, על מנת לבדוק אם ההתרחשויות מולו אכן מצטברות לכדי עילה לתביעה. ישנם אינספור מקרים ותרחישים שעשויים להיות מספקים כעילה לתביעתו של בנק, ויש לבדוק כל מקרה לגופו. דוגמא אחת רווחת קשורה לגבייה של עמלות בסכומים מוטעים וגבוהים מדיי, ללא מסירת מידע ברור בעניין, לפחות פעמיים בשנה, כנדרש בחוק, בעיקר במקרים בהם הבנק מסרב לתת החזרים שמגיעים לכם, על אף פניותיכם בנושא. בנוסף, מצבים בהם הבנק עוצר את קו האשראי שלא כדין, באופן הפוגע בהתנהלות הלקוח, הן מבחינה אישית והן בהיבטים העסקיים, ומסב לו השלכות קשות כמו לדוגמא ניתוק החשמל, הפסדים כספיים בשל עיכוב תשלומים לספקים וכיוצא בזה, אלה עשויים להוות עילה מספקת לתביעה.

אם הבנק נהג בכם שלא כשורה ושלא כדין, ואתם חשים מרומים או נפגעים מהיחס שקיבלתם כלקוחותיו, חשוב שתדעו שיש מה לעשות בעניין, וכי תביעות נגד בנקים אינן כה נדירות כפי שנהוג לחשוב. אמנם הבנקים מפעילים סוללת עורכי דין מיומנים, אך החקיקה והפסיקה מחמירות עמם מאוד, לאור חובת האמון שחלה עליהם כמוסד ציבורי פיננסי מרכזי במדינה. בנוסף, עורכי הדין במשרד עורכי דין דוד סער מחזיקים בבקיאות מירבית, ניסיון עשיר ומקצועיות רבה בתחום התביעות נגד בנקים, ויעשו הכל על מנת לייצג אתכם נאמנה בתביעתכם, לסייע לכם למצות את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק, להוציא את הצדק לאור ולקבל סכום מקסימלי של פיצויים שמגיעים לכם.

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

    ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור

    דילוג לתוכן