פיצוי זוג עקב סגירת אולם החתונות ערב החתונה

המדובר בתביעה שהגישו זוג נשואים טריים, אשר שכרו אולם אירועים באזור הצפון לקיום חתונתם. בסופו של יום, ערב חתונתם, ועקב ליקויים שונים שנמצאו במטבח האולם, הוצא צו סגירה לאולם, דבר שאילץ את הזוג להעתיק את חתונתם לאולם אחר (ת.א. 22043-12-17).

התובעים עתרו לפיצוי בעיקר בגין עוגמת נפש בסך של 115,000 ₪, הנתבעת להגנתה טענה כי יש להתחשב בה, היות ודאגה לתובעים לאולם חלופי.

ביהמ"ש קיבל את התביעה בחלקה, עת קבע כי הנתבעת כשלה ולא מילאה את ההסכם שנכרת עימה, למרות שדאגה לאולם חלופי.

ביהמ"ש לא קיבל את טענת ההגנה של הנתבעת, וציין כי המדובר בלעג לרש, שכן מאמציה של הנתבעת לאתר אולם חלופי, היה דבר מתבקש, לאור הנסיבות העגומות אליהן נקלעו בני הזוג בעל כורחם.

בסופו של דבר, קבע ביהמ"ש כי יש לפצות את בני הזוג בסך של 35,000 ₪ ובתוספת 7,000 ₪ הוצאות משפט. ביהמ"ש דחה את תביעת בני הזוג לפיצוי נוסף אף להורים, שאף הם היו חלק מהתובעים, היות ולא היו צד ישיר להתקשרות מול הנתבעת.

משרדנו עוסק בעניינים הקשורים לדיני הנזיקין, דיני משפחה, חוזים, ירושה, ביטוח לאומי, ביטוח ודיני העבודה. משרדנו מעניק ליווי וייצוג אף בבתי הדין הרבניים ולרבות בבתי הדין לענייני ממונות וכמובן בייצוג משפטי בכל נושא תאונות הדרכים למיניהן. ככל שהינך חושש כי נפגעו זכויותיך, גש עוד היום למשרדנו, ונשתדל ב"ה לסייע לך.

דוד סער, עו"ד

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור