בחירת עורכי דין דיני משפחה

מאת:

תחום דיני המשפחה שכולל גירושין, ירושה וצוואות הוא מורכב ושברירי. בחירת עורכי דין דיני משפחה זו בחירה שחורצת גורלם של תיקים אלה.

מכיוון שמדובר בתחום מורכב ומסובך, רצוי מאוד להיוועץ עם עו"ד דיני משפחה אשר מנוסה בתחום, ואשר בעל ניסיון, מקצועיות, מיומנות וידע לבחון ולנהל תיק משפחה בתחום הירושה והצוואות. חשוב מאוד לבחור עו"ד אשר מכיר מקרוב את התחום ובעל ניסיון בעריכת צוואות בהתאם לכללים, ואשר יוכל לנטרל , עד כמה שניתן, כל אפשרות של ביטול צוואה על ידי בית המשפט לענייני משפחה.

דיני המשפחה במערכת המשפט הינם תחום רחב ומקיף נושאים שונים ומגוונים בחיי המשפחה, כאשר העיקר שבהם הוא נושא הגירושים, אשר לדאבוננו הינו נושא שכיח במדינתנו, הכולל בחובו נושאים רבים אחרים, כגון: מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש ועוד כיו"ב.

תביעות בתחום דיני משפחה הינן בסמכות בית משפט לענייני משפחה, אשר הוקם במטרה לדון בסכסוכי משפחה על כל סוגיהם. יחד עם זאת, לבית הדין הרבני סמכות מקבילה לדון בסכסוכי משפחה, ובעל הסמכות הייחודית והבלעדית לדון בענייני נישואין וגירושין.

תחום נוסף ולא פחות חשוב אשר בסמכותם של בתי המשפט לענייני משפחה הינו נושא הירושה והצוואות.

דיני הירושה והצוואות הינו תחום רחב ומורכב לא פחות מתחומים אחרים בדיני משפחה, הכולל סוגיות בירושות על פי דין וירושות על פי צוואה שנערכה על ידי המצווה והוא יציר הפסיקה והחקיקה המורכבים והמסובכים בתחום זה. כך למשל, קיימים סוגים שונים של צוואות – צוואה בעל פה, צוואה בכתב יד, צוואה בעדים וכו'. חשוב לדעת שאם צוואה נערכת שלא בהתאם להוראות החוק, קיים סיכון שיהיו לה מתנגדים ובסופו של דבר אף תבוטל.

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

    ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור

    דילוג לתוכן