כיצד עורך דין המתמחה בדיני משפחה יוכל לסייע לך בעת משבר גירושים?

מאת:

בין אם אתם רק חושבים להתגרש, ובין אם אתם כבר בהליך, חשוב להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום דיני משפחה, וזאת בכדי להתמודד עם שלל סוגיות משפטיות העולות במהלך הליך הגירושים.

לאיזו ערכאה לפנות? האם לבית המשפט לענייני משפחה או שמא לבית הדין הרבני? האם נכון תמיד כי בית המשפט לענייני משפחה מתייצב "לצד האישה" ואילו בית הדין הרבני מתייצב "לצד הבעל"? האם ניתן לשנות את הערכאה הדנה בתיק לאחר שההליך החל? רק עורך דין המיומן בתחום דיני משפחה, אשר מכיר את ההלכות, יכול לסייע לך בשאלה זו.

מהן הזכויות הרכושיות של כל צד בהליך הגירושים? הגם שהדין הדתי אינו מקנה מזונות לאישה לאחר גירושים, הפסיקה קבעה כי במקרים מסוימים לאישה זכות למזונות, עד שמצבה הכלכלי ישתקם. מידי יום ביומו יוצאים פסקי דין חדשים הקובעים מה מגיע לכל אחד מן הצדדים בהליך הגירושים וכיצד מחלקים את הרכוש: רק עורך דין המיומן בתחום דיני המשפחה, אשר מעודכן בפסקי הדין ובתקדימים החדשים, יכול ליידע את הלקוח בזכויותיו, וזאת לאור התקדימים העדכניים.

האם מעקלים יכולים "לגעת" במחצית הדירה השייכת לאישה, גם אם זכות זו אינה רשומה בטאבו?

הפסיקה קובעת שלא, שכן האישה הסתמכה על זכותה במחצית הדירה, והמעקל לא. ועם זאת, מפעם לפעם ניתנים פסקי דין חדשים בנושא. עורך דין המיומן בדיני משפחה יוכל לסייע לצדדים המעורבים בהליך גירושין לכלכל את צעדיהם באופן נכון.

האם האישה תקבל לעולם את משמורת הילדים מתחת לגיל שש? מה שהיה נכון באופן מוחלט עד כה מתחיל להתערער, וישנם מקרים בפסיקה בהם האב זכה בחזקה על ילדיו הרכים. רק עורך דין הבקיא בתחום דיני משפחה יוכל לייעץ ללקוח באילו מקרים יש לו סיכוי לקבל משמורת על ילדיו הרכים בשנים.

האם ניתן לבטל הסכם גירושים אשר פוגע בזכויות אחד הצדדים באופן בוטה? הפסיקה קבעה כי לעיתים נדירות, כאשר ההסכם נכתב תחת לחץ, בשל מצוקה רגשית של הבעל/האישה והוא בלתי הוגן באופן קיצוני, ניתן לבטלו. עורך דין המיומן בדיני משפחה יכול לסייע לך גם כאשר ההסכם פועל לרעתך. לא הכל אבוד.

סוגיות אלו ורבות אחרות, דורשות עורך דין מיומן לדיני משפחה, אשר בקיא בכל הפרטים, קטנים וגדולים. משרד עורך דין ד"ר דוד סער מטפל בהליך הגירושין, מראשיתו ועד סופו, במיומנות ובמקצועיות ויוכל לסייע לך למזער את הנזקים שבהליך כואב זה.

 

מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור