עורך דין גירושין

החלטתם להתגרש לאחר שנישואיכם עלו על שרטון? בחנו את האפשרות לפתרון המצב המשפחתי באופן הטוב ביותר. ניתנת לכם בזאת הזדמנות מיוחדת לקבל ייעוץ מקצועי מאת עורכי דין גירושין מקצועיים בנושא מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, ירושה וצוואות באופן שתקבלו את הפתרון המיטבי.
מלאו את הטופס כעת אין להקל ראש בשלבים שיבואו לאחר ההחלטה להתגרש. ההחלטה הינה קשה ולא נעימה, אך מימוש הגירושין עלול להוות סאגה שאינה נעימה עוד יותר. וזאת למה? בעת מימוש הגירושין, באים לידי מיצוי זכויותיהם של בני הזוג מכאן ולהבא. הדבר מתבטא במשמורת על הילדים, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות, מדור ועוד כיו"ב. כל צד מושך לכיוונו, וכל צד מעוניין להשיג כמה שיותר. כללי המשחק הם כאלה שמי שנרדם בשמירה, מפסיד ובגדול!!!

עורכי דין גירושין - ליווי בכל שלבי התהליך

כדאי להצטייד בעורך דין גירושין שמנוסה בתחום דיני המשפחה, שילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו, והדבר משתלם בסופו של דבר, גם אם כרוך הוא בעלויות. מדובר בהשקעות כדאיות ואין לקפוץ יד בהוצאה זו. עורך הדין המיומן יצדיק על פי רוב את ההשקעה בו, שכן המדובר בהסכמי גירושין שילוו את הזוג שנים רבות, כשהסיכוי לשנותם בהמשך קלוש. למעשה, יש כאן זריעה לשנים רבות ועדיף זריעה טובה מאשר בכייה לדורות. משרדנו מעניק ליווי מקצועי וצמוד לבן הזוג הזקוק לכך, תוך שמירה הדוקה על זכויותיו, בד בבד עם יצירת אוירה נעימה ורגועה, תוך שמירה על כבודם של הצדדים כולם.
מה הסיכוי של התביעה שלי?
השלימו את 3 השלבים בטופס ליחצו על הזמן שיחת הערכה ונחזור בהקדם!

    ממלאים את הפרטים ולוחצים על הכפתור

    דילוג לתוכן