אודות המשרד

דוד סער - משרד עורכי דין נוסד בשנת 2001 על ידי עורך דין דוד סער, וזאת לאחר מילוי תפקידים בכירים במשך שנים רבות בהם שימש עורך דין סער בענף הביטוח, לרבות בחברות ביטוח מהמובילות בשוק, וכן שימש כבעל משרד לייעוץ וייצוג בנושאי תביעות ביטוח, תביעות ביטוח חיים, תביעות ביטוח פנסיה.

לימים, לאחר שחש עו"ד סער כי קיימת מצוקה גדולה בציבור המתעמת עם חברות הביטוח ועם מוסדות כגון המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, גמלה בליבו ההחלטה לבסס את משרדו על ייצוג תובעים בלבד, ולשמש לאזרח הקטן והפשוט פה אל מול גופי ענק אלו.

חשוב להדגיש, כי האזרח הקטן אינו מסוגל להתמודד עם המורכבות והסיבוכים הקיימים בענף הביטוח ומאות סעיפיו של חוק הביטוח הלאומי ותקנותיו וכן חוקים אחרים נוספים.

הואיל ולכל אלה משיקים דיני העבודה, בחר עו"ד סער להשתית את משרדו על תחומים אלו ותחום נזקי הגוף בכלל.

המשרד החל עבודתו כאשר עו"ד סער ועורך דין נוסף בלבד עסקו במלאכה. לנוכח הביקוש הרב לשירותים בתחומים הנ"ל, התפתח המשרד באופן מואץ, ובכל מס' חודשים נוסף עוד עורך דין על מנת לתגבר את הצוות.

נכון להיום מעסיק המשרד צוות של שמונה עורכי דין, מתמחה ושתי מזכירות.

חזון

אינני יכול שלא לציין בהדגשה, כי המניע העיקרי והחזון הטמון בעבודת צוות המשרד, הוא להביא לתובעים, עד כמה שניתן, את מבוקשם. כמו כן, עוד רואה אני משימה אליה יש לחתור בכל הכח, לשנות אצל הגופים הגדולים, כגון: חברות הביטוח, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, את היחס והגישה כך שתהייה זו אובייקטיבית עד כמה שניתן, וכן לחתור בכל הכח לגילוי המסתתר מאחורי כל טענות גופים אלו כשהדברים נבחנים בערכאות המשפטיות.

אני רואה בעבודתנו שליחות גדולה ועבודת קודש לטובת האזרח הקטן הנטחן בין הגופים הגדולים רבי-העוצמה, אשר למרבה הצער ביום שזקוק להם האזרח הקטן, מפנים הם לו עורף במקרים רבים.

חזון זה איננו ניתן להשגה בנקל. יחד עם זאת, אם כל אחד ואחד החש כי נעשתה לו עוולה או שלא נהגו עמו בצדק הראוי, יפנה לעו"ד ויתבע את צדקתו, הרי שבכוחות משותפים ניתן יהיה לשנות את המפה בהתאם.

יתרונות המשרד

המשרד הינו בעל ניסיון בכל ענפי דיני העבודה, לרבות זכויות עובדים מול מעבידים, ייעוץ למעסיקים ועוד.

במידה והנכם נדרשים לעמוד מול חברות ביטוח בישראל ו/או המוסד לביטוח לאומי ו/או משרד הביטחון ו/או מול כל גוף שגרם לכם נזק, באתר זה תמצאו תשובות הולמות לדרך בה יהיה כדאי לכם ללכת בה וכן תכירו את מושגי היסוד בכל הקשור לגופים הנ"ל.

משרד עורכי דין דוד סער מכיל בתוכו צוות מיומן ובעל ניסיון רב של עורכי דין, אשר רובם בוגרי תואר שני במשפטים ומקצועות נלווים אחרים, כגון: כלכלה, מדעי המדינה, גישור וכיו"ב. רבים מעורכי הדין במשרדנו סיימו לימודיהם בהצטיינות במוסדות ההשכלה הגבוהה מהטובים בארץ.

הצוות המשפטי במשרד עוסק בייצוג לקוחות בבתי המשפט בכל הערכאות ובכל סוגי ההליכים המשפטיים, לרבות ייצוג בוועדות רפואיות ובוועדות ערר של המוסד לביטוח לאומי, ייצוג מול משרד הביטחון ועוד, כאשר דגש מיוחד מושם על תביעות מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי.

הינכם מוזמנים לגלוש באתר, לעיין בפרסומים ובמאמרים בנושאים המגוונים וליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ משפטי.

מומלץ לקרוא היטב את האמור באתר זה, ואין ספק כי תפיקו ממנו תועלת רבה.

עיון מהנה,
עורך דין דוד סער

דילוג לתוכן