משרד עורך דין
ברוכים הבאים, אורח
בבקשה התחברות או    לא זוכר את הסיסמא?
פורום אובדן כושר עבודה ודיני עבודה
מטה
השב לפוסט
נושא חדש!
עמוד: 1
כותרת: יחס מתנכר והרעת תנאים.
יחס מתנכר והרעת תנאים. לפני 1 שבוע, 3 ימים  
שלום,
אני עובדת כסייעת. עשר שנים עבדתי כמשלבת ילדים במועצה אזורית ועזבתי מאחר ולא נמצאה לי עבודה לפני תחילת הלימודים.אפילו לא ידעתי שהגיעה לי כנראה קביעות ואף אחד לא הזכיר זאת.
עברתי למועצה אחרת.עבדתי שנתיים כמשלבת ובשנה האחרונה כסייעת כיתה קטנה בבית ספר רגיל.כתוצאה מכך שכרי עלי וימי העבודה שלי בקייץ בקייטנה התקצרו.לפני כמה ימים היתה לי פגישה במועצה שם נאמר לי כי עקב המצב שהיו לי חיכוכים עם המורה ,בגלל שהיא עברה ופיצלו הכיתה,הוחלט להביא שתי סייעות חדשות. שאלו אותי איך היתה לי השנה,התחלתי לדבר וקטעו אותי.אמרו לי זהו,הוחלט,למרות שהורים היו מרוצים ממני ולא החסרתי כמעט,ולא נפרדתי מהילדים.הציעו לי או 16 שעות עם ילד שזה שכר רעב של 2000 שח לעומת 4400 שהרווחתי השנה.או עבודה בגן טרום חובה כסייעת רפואית.שם אקבל מספר יפה של שעות אך עבודתי תהיה חופפת לזו של סייעת הגן.כלומר טיפול ונקיון.אני בת 50,הסיכוי לקביעות מתרסק.אני חשה חרדה ומושפלת ולא בגלל סיבות שזלזלתי בעבודה או משהו.המורה התעמרה בי ואני משלמת מחיר.מה אוכל לעשות?אם אחזור לעבוד עם המועצה הקודמת, אוכל לדרוש קביעות?
הקלד את הספרות כאן   
Please note: although no board code and smiley buttons are shown, they are still usable.
רונית

Reply Quote

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו שם וטלפון או חייגו טל.073-7581885
שם מלא טלפון
תגובה: יחס מתנכר והרעת תנאים. לפני 1 שבוע  
שלום רב,

במידה ואכן הנך זכאית לקביעות כפי שהנך מציינת, אזי תוכלי לפנות למועצה ולדרוש זאת.

בברכה,

דוד סער, עו"ד
הקלד את הספרות כאן   
Please note: although no board code and smiley buttons are shown, they are still usable.
Reply Quote

מעלה
השב לפוסט
נושא חדש!
עמוד: 1
לראש העמוד ↑