להערכת סיכויי תביעתך:

שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
משרד עורכי דין - פרטי התקשרות

עמוד שירותי תביעות נזיקין הוקם במטרה לאפשר לכם להעריך את סיכוייכם לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף או רכוש שנגרמו לך.

משרדנו עוסק רבות בנושא תביעות נזיקין מול חברות הביטוח. אצלנו עושים הכול על מנת להשיג ללקוחותינו את המקסימום הנדרש, תוך התמצאות בפסיקה ובחקיקה הקיימות בדיני נזיקין.

בחיי היומיום שלנו אנו נחשפים לאירועים שונים בהם לצערנו, נגרמים לנו נזקי גוף בגין עוולות שבוצעו על ידי אחרים, אשר משפיעות על מהלך חיינו וחיי אחרים, ובמקרים רבים קיים צורך בייצוג משפטי על מנת לקבל פיצוי בגין נזקי גוף שנגרמו לנו.

תחום התביעות המוגשות בגין נזקי גוף כולל בתוכו תאונות דרכים, תאונות עבודה וכן גם רשלנות רפואית, ונזקים שנגרמו בתאונות ואירועים אחרים, שאינם במסגרת העבודה או במהלך שימוש ברכב מנועי.
על מנת לקבל פיצוי מקסימלי בגין נזקי גוף לאחר תאונה או מחלה, על הנפגע לפעול בדרך מסוימת. תביעות לפיצויים בגין נזקי גוף יכולות להיות מורכבות ומסובכות ודורשות מיומנות, וייצוג של עורך דין נזיקין בעל ניסיון רב בתחום.

מומלץ לפנות לעורך דין נזיקין מנוסה בשלב מוקדם ככל שניתן לאחר האירוע, שכן הוא יוכל להדריך את הנפגע מבעוד מועד לגבי הדרך הנכונה לפעול לצורך הטיפול בתיק תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף, כגון בפנייתו לקבלת טיפול רפואי, שמירת מסמכים רפואיים וקבלות, פנייה לגורמים נוספים במידת הצורך כביטוח לאומי וכיו"ב.

למשרדנו ניסיון עשיר בתחום תביעות נזיקין ונזקי גוף. עורכי הדין במשרדנו מספקים ללקוחותיהם ייעוץ וייצוג משפטי בבתי משפט בכל הערכאות ובוועדות סטאטוטוריות שונות.

עורכי הדין שלנו נותנים מענה במגוון סוגים של תביעות נזיקין בתחומים הבאים:

משרדינו מעמיד לשירותכם צבא של עורכי דין בעלי ניסיון רב בשלל תחומי הנזיקין:

עורכי דין נזקי רכוש:

נזקים אחרים:

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מידע בנושא נזקים נוספים בגינם ניתן לקבל פיצוי כספי.

כעיקרון, כל נזק שנגרם לאדם ניתן לתבוע שיפוי מהמזיק. עיקרון זה כפוף לעקרונות פקודת הנזיקין והכלל המנחה הוא, שאדם לא יכול לתבוע יותר משווי הנזק שנגרם לו.

דיני הנזיקין מקיפים שורה שלמה של כללים וראשי נזק, אותם צריך לדעת עורך הדין העוסק בתחום. רק עורך דין מיומן ויצירתי יוכל להעניק ללקוחותיו את הפיצוי ו/או השיפוי המירבי.

הפסיקה והחקיקה בתחום תביעות נזיקין הינה ענפה ומורכבת, ולפיכך נדרשת מיומנות, מקצועיות וניסיון של עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

מומלץ לפנות אלינו בשלב מוקדם ככל שניתן לאחר התרחשות האירוע, ע"מ שנוכל להדריך ולכוון אתכם לגבי:

  • פנייה לקבלת טיפול רפואי
  • שמירה על מסמכים רפואיים וקבלות
  • פנייה לגורמים נוספים כגון ביטוח לאומי וכיו"ב

מידע רלוונטי נוסף

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו שם וטלפון או חייגו טל.073-7581885

שם מלא טלפון