משרד עורך דין

עורכי דין לעינייני גירושין

להערכת סיכויי תביעתך:

שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
משרד עורכי דין - פרטי התקשרות

החלטתם להתגרש לאחר שנישואיכם על שרטון?

בחנו את האפשרות לפתרון המצב המשפחתי באופן הטוב ביותר.
ניתנת לכם בזאת הזדמנות מיוחדת לקבל ייעוץ מקצועי מאת עורכי דין גירושין מקצועיים בנושא מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, ירושה וצוואות באופן שתקבלו את הפתרון המיטבי.

מלאו את הטופס כעת


אין להקל ראש בשלבים שיבואו לאחר ההחלטה להתגרש. ההחלטה הינה קשה ולא נעימה, אך מימוש הגירושין עלול להוות סאגה שאינה נעימה עוד יותר. וזאת למה?
בעת מימוש הגירושין, באים לידי מיצוי זכויותיהם של בני הזוג מכאן ולהבא. הדבר מתבטא במשמורת על הילדים, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות, מדור ועוד כיו"ב. כל צד מושך לכיוונו, וכל צד מעוניין להשיג כמה שיותר. כללי המשחק הם כאלה שמי שנרדם בשמירה, מפסיד ובגדול!!!

עורכי דין גירושין - ליווי בכל שלבי התהליך

 

כדאי להצטייד בעורך דין גירושין שמנוסה בתחום דיני המשפחה, שילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו, והדבר משתלם בסופו של דבר, גם אם כרוך הוא בעלויות. מדובר בהשקעות כדאיות ואין לקפוץ יד בהוצאה זו. עורך הדין המיומן יצדיק על פי רוב את ההשקעה בו, שכן המדובר בהסכמי גירושין שילוו את הזוג שנים רבות, כשהסיכוי לשנותם בהמשך קלוש. למעשה, יש כאן זריעה לשנים רבות ועדיף זריעה טובה מאשר בכייה לדורות.


משרדנו מעניק ליווי מקצועי וצמוד לבן הזוג הזקוק לכך, תוך שמירה הדוקה על זכויותיו, בד בבד עם יצירת אוירה נעימה ורגועה, תוך שמירה על כבודם של הצדדים כולם. 

מאמרים נוספים בנושא:

שיתוף ספציפי של נכסים חיצוניים בין בני זוג

בכל תיק גירושין, מגיע השלב שבו יש לדון על הרכוש המשותף, ולחלק אותו בין בני הזוג. השאלה מה קורה אם רכוש חיצוני כזה נתקבל במהלך הנישואים, ושימש את כל בני המשפחה לאורך זמן. האם במקרה זה ישנו מקום לשתף את הנכס על בסיס התפיסה של שיתוף ספציפי של נכסים?

 

 

האם ניתן לשלול קשר בין קטין ובין אמו והסבים?

בהתנהלותה של מערכת המשפט, במקרים בהם מעורבים הורים גרושים וילדים, או כל סיטואציה משפטית אחרת שבה מעורבים ילדים, מקפיד בית המשפט לפעול על פי עיקרון העל והוא "טובת הילד". עיקרון זה אומר שכל מקרה נבחן תמיד לאורה של טובת הילד, בניסיון לברר מה היא הדרך שתייצר את התוצאה הטובה ביותר עבור הילד, ומה עשוי למנוע פגיעה בו...

 

 

האם מניעת הסדרי ראייה יכולה להוביל לסנקציה כספית?

למי נתונה הזכות לקבוע האם הורה יוכל לראות את ילדיו? האם זו היא זכות הנתונה לאחד ההורים להחליט ביחס להורה השני? האם ההורה המשמורן יכול על דעת עצמו להחליט למנוע מילדיו לראות את ההורה השני?

 

 

מדור ספציפי לאישה

במקרה בו הבעל סורר ותובע פירוק שיתוף במערכת הנישואים הקיימת, תהיה לאישה זכות לבקש מדור ספציפי, אשר משמעותו שהאישה תמשיך לגור בביתה (יתכן גם ללא הגבלת זמן).

 

סרב ליתן גט, יאסר עד שיתרצה

 

עסקינן במסכת התעללות של בעל אשר מעגן את אשתו משך שנים רבות ומסרב ליתן לה גט.

 

בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני – מה עדיף?

 

תחום דיני המשפחה אינו עוסק בסכסוך אזרחי 'רגיל' אלא בתחום האינטימי, האישי והרגיש ביותר של האדם. בעוד שבימים עברו ענייני משפחה נדונו בבית המשפט המחוזי, כיום נדונים ענייני משפחה בבית המשפט לענייני משפחה, שהוקם מכוח חוק בשנת 1995, ומטרתו לספק מענה למורכבות ולרגישות הנלווית לסוגיות המשפטיות ה'יבשות'.

 

גירושין באמצעות מחשב

גירושין באמצעות מחשב - האמנם?


בית הדין הרבני באשקלון אישר ביום 01.08.2011 לבני-זוג, שאחד
מהם שהה בארה"ב, להתגרש באמצעות שיחת וידיאו "קונפרנס" בתוכנת ה"סקייפ".

 

מתי צריך עורך דין גירושין

 

כולנו יודעים שגירושין הם דבר לא נעים. המחלוקות בין בני הזוג ניטשות על כל חלקה ותחת כל עץ רענן. זה אומר רוצה אני יותר, וזו אומרת רוצה אני יותר. זה אומר לא מגיע לה כלום, וזו אומרת מגיע לי הכל. דומה הדבר למלחמה של הכל בכל.

 

מצווה על הבעל לתת גט פיטורין לאשתו

14.8.2011


כך קבע כבוד אב בית הדין הרבני הגדול, כבוד הרב אברהם שרמן בתיק בד"מ 810538/2, בעניין פלונית נ' פלוני, בזו הלשון:

 

האם עילת "זנתה תחת בעלה", מחייבת מתן גט?

24.6.2011


ביה"ד הרבני האזורי בחיפה, שדן בתביעת בעל לגירושין (830776/1 ) , התיר לאשה שזנתה תחת בעלה לשוב ולחיות יחד עימו וזאת חרף העובדה כי האישה בגדה בבעלה והודתה כי קיימה יחסים עם גבר אחר.

 

 

האם אפשר לקצר הליכים לקבלת גט באמצעות ערכאה אזרחית?


 

בפס"ד של ביה"ד האזורי ברחובות ת/2693-21-1 מתאריך 30.9.09 דובר על מקרה בו האישה רצתה בגט והבעל טען "לשלום בית", הצדדים הגיעו לביה"ד ואף נחקרו בעניין. במקביל, פתחה האישה תביעת מזונות בביהמ"ש לענייני משפחה ולאחר שניתן פס"ד בעניין המזונות, הודיעו  הצדדים  לביה"ד כי ברצונם להתגרש וביה"ד אף קבע מועד לסידור הגט. אולם, במועד לסידור הגט שאלו הדיינים את הבעל מה גרם לו להסכים למתן גט? והבעל ענה: "ביהמ"ש חייב אותי במזונות אישה וילד בסך של 3000 ₪, בעוד שאני נכה והאישה עובדת ומפרנסת עצמה, בנוסף איימו עלי כי אם לא אתן גט, יפעילו נגדי צו מאסר". האישה אף אישרה את הדברים.

 

העונש בשל הפרת הבטחת נישואין


 

עובדות המקרה

הנתבע בהיותו נשוי, ניהל מערכת יחסים עם התובעת, במסגרתה נולדה בתם המשותפת.

 

הנתבע ניהל אורח חיים משותף עם התובעת. לטענתה של התובעת התקיימה בין הצדדים מערכת התחייבות ומחויבות כפי שזו מתקיימת בין בני זוג, הם הופיעו בציבור כזוג, חיו כזוג, וניהלו משק בית משותף.

 
לראש העמוד ↑